Xiaomi Mi 9 Pro Yüksek Şarj Performansıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 10 Eylül 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markasının yeni telefonu Mi 9 Pro, özellikle batarya tarafında oldukça iddialı bir model olacak.

Xiaomi, Mi Charge Turbo ile 4000 mAh’lık bir pilin 69 dakika içerisinde dolabildiğini ifade ediyor. Kablosuz şarj teknolojisi aynı pilin %50’sini ise sadece 25 dakikada doldurabiliyor. Bakıldığı zaman artık akıllı telefonları kablosuz şarj ederken uzan saatler beklemek zorunda kalınmayacak.

Dahası, Mi Charge Turbo teknolojisi hızlı ve ters kablosuz şarjı da destekliyor . Şirket, akıllı saatler, kulaklıklar ve hatta diğer akıllı telefonlar gibi aksesuarların kablosuz olarak şarj edebileceğini söyledi. Xiaomi aynı etkinlikte Mi9 Pro 5G’nin ters şarj özelliğiyle iPhone Xs Max’i 30 dakika süresinde %20 oranında şarj ettiğini ifade etti.

Xiaomi ayrıca iki yeni kablosuz şarj cihazı açıkladı. Bu cihazlar, telefonun konumunu akıllıca izleme özelliğine sahip. Yani şarj standının üzerine iki cihaz koyduğunuzda telefon ilk koyulanı şarj ediyor. Dolum işlemi tamamlandıktan sonra ikinci cihaza otomatik geçiliyor.Bu da kullanılabilecek önemli avantajlardan biri.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi 9 Pro Yüksek Şarj Performansıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 10 Eylül 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)