Xiaomi Mi 8 Telefonu Kamera Güncellemesi Aldı

Blogolik Yazar tarafından 11 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi, Mi 8 akıllı telefonunun kamerasını çok daha iyi bir hale getiren bir özelliği yeni güncellemeyle birlikte sundu.

Yapılan güncelleme ile Xiaomi Mi 8 960fps yavaş çekim özelliğine kavuştu. Bu çekimin 1080p Full HD’de değil iPhone ve Samsung’un amiral gemisi modelleri gibi 720p HD çekim gücünde olduğunun da altını çizelim.

Bir başka özellik ise gece çekim özelliği. Bildiğiniz gibi telefonlar son dönemde gece çekimleri ile öne çıkıyor. Bunu yapmak için HDR özelliği kullanılıyor. 600 TL’ye satılan Asus Zenfone Live’in bile (incelemeyi izleyin) yapabildiği bu özelliğin Xiaomi Mi 8 için de sunulduğunu belirtelim. Üreticiler artık diyafram değerini düşürmek yerine bu tarz güncellemeler ile farklılık sunmaya çalışmakta.

Xiaomi yazılım tarafında diğer telefon üreticilerine göre daha seri davranmasıyla dikkat çekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi 8 Telefonu Kamera Güncellemesi Aldı" bu yazı 11 Kasım 2018 tarihinde saat 17:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)