Xiaomi Mi 10 Pro Hakkında Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 1 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markasının Mi 10 Pro akıllı telefonuyla ilgili önemli gelişmeler yaşandı.

Gerek akıllı telefon,gerek akıllı saat,gerek akıllı bileklik gerekse ev aletleri gibi birçok sektörde de çalışmalar yapan şirket teknoloji meraklılarını şaşırtmayı başarıyor. Yeni çıkarttığı amiral gemisi cihazları ile diğer akıllı telefonları fiyat ve performanslarıyla geçmeyi başarıyor. Bu yüzden Xiaomi‘nin cihazları amiral gemisi katili olarak da adlandırılıyor.

Şuan Xiaomi’nin en son amiral gemisi özelliğini Mi 9 üstleniyor. Mi 9 geçtiğimiz yıl bataryası,performansı ve kamerasıyla oldukça iyi işler başardı ve kullanıcıların beğenisini kazandı. Gelelim Xiaomi’nin yeni silahı Mi 10’a:

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında yapılan Snapdragon Teknik Zirvesinde Xiaomi, yeni cihazının en yeni ve en iyi Snapdragon 865 mobil platformu ile geleceğini doğruladı. Şirket henüz Mi 10’un lansman tarihini açıklamasa da normal Mi 10’un yanı sıra bir de Mi 10 Pro ile geleceğine hepimiz eminiz ve bu iki cihazdan biri de 66 Watt hızlı şarja sahip. Mi 10 ve Mi 10 Pro hakkında çok fazla söylentiler ve sızıntılar var. XDA Üyesi kacskrz iki farklı modelin varlığını doğrulayan bazı ekran görüntüleri paylaştı. Kacskrz’e göre , MIUI 11 v20.1.6 gece rom’u Redmi K30 5G için, iki cihazın kod adlarını pazarlama adlarıyla birlikte doğruladı. Üye, Xiaomi Mi 10’un M2001J2C kod adıyla ilişkili olduğunu onaylarken, Mi 10 Pronun’da M2001J1C olarak geleceğini söylüyor. Bu onay ayrıca iki akıllı telefondan en iyi olanının 66Watt ile geleceğini de kesinleştiriyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi 10 Pro Hakkında Önemli Gelişme" bu yazı 1 Şubat 2020 tarihinde saat 22:22 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)