Xiaomi Mi 10 Lite Modeli İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 26 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi şirketi Mi 10 Lite akıllı telefonu için yeni yazılım güncellemesini paylaştı. Söz konusu güncelleme MIUI 12 versiyonu içerisinde yeni bir sürümü getiriyor.

Xiaomi‘nin yeni nesil orta üst segment telefonu Xiaomi Mi 10 Lite MIUI 12 güncellemesi alarak yoluna devam ediyor. Bir süre önce Beta güncellemesi verilen ve bugün de ikinci beta güncellemesini alan Mi 10 Lite bu beta güncellemesi ile resmen MIUI 12 güncellemesine kavuşuyor dersek yanlış bir ifadede bulunmamış oluruz.

845MB büyüklüğündeki MIUI V12.0.3.0.JVCNXM güncellemesi ile güncellenmiş bir arayüz tasarımı, süper duvar kağıtları (Dünya ve Mars’ın 3D modelleri), yeni animasyonlar, simgeler, sesler, dinamik hava durumu tahminleri, yeni navigasyon hareketleri, kişisel verilerin gizliliğini geliştirdi, Dark mode 2.0’ı geliştirdi ve çok daha fazlası bu güncelleme ile bizlere sunuluyor. Bu bağlamda önem arz eden bir güncelleme olduğunu belirtmek gerekiyor.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi 10 Lite Modeli İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı" bu yazı 26 Haziran 2020 tarihinde saat 09:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)