Xiaomi, Galaxy M Serisine Cevap Vermekte Kararlı

Blogolik Yazar tarafından 11 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy M hamlesine yanıt vermek isteyen Xiaomi, bu doğrultuda yeni hamleler geliştiriyor.

Xiaomi bu atışmayı yaparken fiyat / performans canavarı Redmi Note 7’yi ön plana çıkarıyor. Daha önce telefonda kullanılan IPS ekranın Galaxy M serisinde yer alan TFT LCD ekrandan daha iyi göründüğü yönünde bir paylaşım gerçekleştiren Redmi Hindistan ekibi, bu defa telefonların AnTuTu skorlarlarını ön plana çıkmakta.

Redmi Note 7’ye Snapdragon 660 işlemcisi güç veriyor ve Redmi ekibine göre telefon 143 binin üzerinde puan alıyor. Tabii ekip bu skoru gösterirken telefondaki 48 megapiksellik kameraya vurgu yapmayı da unutmuyor. Galaxy M20’nin güç biriminde ise 14nm üretim sürecine sahipExynos 7904 yer alıyor ki, bu işlemci de AnTuTu’dan 123 bin puan almayı başarıyor.

Xiaomi haklı olarak Hindistan’daki bir numaralı rakibi karşısında Redmi Note 7’nin daha iyi özelliklerini vurguluyor. Ancak bu Xiaomi’dan pek de alışık olmadığımız bir durum. Galaxy M serisi telefonlar görünüşe bakılırsa Xiaomi’nin gözünü biraz korkutmuşa benziyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi, Galaxy M Serisine Cevap Vermekte Kararlı" bu yazı 11 Şubat 2019 tarihinde saat 13:29 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)