Xiaomi Bu Kez de Televizyonuyla Geliyor!

Blogolik Yazar tarafından 10 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon alanında yakından tanıdığımız Xiaomi bu kez de televizyon satacak. İşte detaylar…

55 inç ve 65 inç Mi TV 5 Pro ve Pro olmayan modeller satışa sunuldu fakat, diğer modeller piyasaya sürülmemişti. Xiaomi,75 inç Mi TV 5 ve Pro‘nun 13 Mart‘tan itibaren satın alınabilecek.

75 inç Xiaomi Mi TV 5 Pro ve Pro olmayan baskının da bu Cuma satışa çıkacağı doğrulandı. 75 inç Xiaomi Mi TV 5‘in fiyatı yaklaşık 1.512 dolar ve 75 inç Mi TV 5 Pro‘nun fiyatı ise 1.440 dolar olarak listelendi.

Xiaomi Mi TV Pro 75 inç, yüzde 106 NTSC renk gamı desteğine sahip 4K kuantum noktalı ekranı barındırıyor. 8K içerik oynatabiliyor. HDR10 Plus ekran bir MEMC çipi ile donatılmış.

4 GB RAM ile 65 GB depolama alanına sahip. Pro modeli, yüzde 97’lik bir ekran-gövde oranı vaat ediyor ve sadece 10.9 mm kalınlığında metal bir gövde içeriyor.

12nm işlemci Mi TV 5 Pro 75 inç modeline güç veriyor ve Xiao AI ses asistanı desteği ile birlikte adil alan ses tanıma özelliğine sahip. Büyük TV, akıllı bir ev kontrol merkezi olarak kullanılabiliyor ve AI ile çalışan PatchWall arabirimi desteği sunuyor.

Ürünün ülkemizde satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı ise şu an için belirsiz. Yine de büyük olasılıkla satışa çıkarılacağını düşünüyoruz.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Bu Kez de Televizyonuyla Geliyor!" bu yazı 10 Mart 2020 tarihinde saat 22:38 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)