Xiaomi Bir Telefonu İçin Daha Güncelleme Yayınladı

Blogolik Yazar tarafından 9 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon dünyasının önde gelen markalarından biri haline gelen Xiaomi, Mi A2 Lite için Android 10 güncellemesini yayınladı.

Çinli üretici Mi A3’ten sonra orta segmentteki bir diğer popüler modeli Mi A2 Lite için de Android 10 güncellemesi için startı verdi. İlk etapta sınırlı bir kitleye gönderilen bu güncellemenin, sorun çıkmaması halinde tüm Mi A2 Lite cihazlarına ulaştırılacağı beliriliyor.

V11.0.2.0.QDLMIXM ismiyle gelen güncelleme ile Dark Mode, yeni hareket navigasyonları ve Google’ın son Android sürümünde tanıttığı tüm düzgün işlevler Mi A2 Lite’a dahil olacak.

Az önce de belirttiğimiz üzere, güncelleme henüz tüm cihazlar için serbest bırakılmış değil. Xiaomi Mi A2 Lite Android 10 güncellemesi için aceleci davranmak istemiyor. Aksi takdirde Mi A3’te yaşanan sıkıntı Mi A2 Lite’ta da tekrarlanabilir.

Tüm kullanıcıların mağdur olmasını engellemek isteyen Çinli şirket, bu yüzden güncellemeyi ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcıya ulaştıracak. Bu sebeple kullanıcıların sabırlı olması gerekiyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Bir Telefonu İçin Daha Güncelleme Yayınladı" bu yazı 9 Mart 2020 tarihinde saat 21:18 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)