Xbox Game Pass, PS4’e Mi Geliyor?

Blogolik Yazar tarafından 25 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oyun dünyasında ilginç bir hadise yaşanıyor. Microsoft, PS4’e kafayı takmış durumda.

Microsoft’un oyun hizmetleri müdürü Ben Decker, Gamescom 2019’da GameReactor‘a konuşarak Xbox Game Pass’in geleceği ve şirketin hizmeti nerelerde görmek istediğinden bahsetti. Aslında amaç aboneliği ezeli rakibi PlayStation’ı da kapsayan tüm platformlara ulaştırmak olacak.

Decker: “Sonunda Game Pass’ı tüm platformlarda görmek istiyoruz ve bunun uzun vadeli bir hedef olduğunu düşünüyorum. Bugün özel bir planımız yok ancak Game Pass’ın gerçekten her yere ulaştığını görmek isteriz.” dedi.

Decker tamamen vizyonunu öne çıkarıyor. Bu yüzden PlayStation konsollarınızın ekranınızda Xbox Game Pass’i yakın vadede görmeyi beklemeyin. Aslında bu ifadeler oyun kutularının gelecekte daha az önem arz edeceğini ve oyun hizmetlerinin öne çıkacağını ileri sürüyor diyebiliriz. Konsol ekosisteminin abonelikler tarafından tamamlanacak fiziksel donanımlara dönüşeceği bir döneme giriyoruz.

Xbox Game Pass üyelerine Xbox konsollarında ve Windows PC’lerde aylık ücret karşılığında oyunlarla dolu bir kütüphane sunan abonelik hizmeti. Xbox Game Pass temelde PlayStation Now‘a benziyor ve her ikisi de “oyunların Netflix’i” olarak görülüyor. Ancak sadece kendi platformlarına özgüler. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xbox Game Pass, PS4’e Mi Geliyor?" bu yazı 25 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)