WP 8.1’e Bluetooth Klavye Sürprizi!

denizli tarafından 5 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Yeni işletim sistemi Windows 10 ile tüm sürümleri tek çatı altında toplamaya hazırlanan Microsoft, hali hazırda kullanılan Windows Phone 8.1 sürümünü de desteklemeyi sürdürüyor. Neowin.net sitesinin haberine göre, WP 8.1 için yayınlanacak Update 2 ile birlikte Windows Phone’lara bluetooth klavye desteği sağlanacak.

15-03/03/screen_shot_2015-02-22_at_10929_pm_story.jpg

Windows Phone’da bluetooth harici klavyelerin desteklenmemesi kullanıcılar tarafından eleştirilen bir konu olarak dikkat çekiyordu. Mobil Dünya Kongresi 2015 kapsamında katlanabilir klavyesini tanıtan Microsoft, bu alandaki ilk işareti de vermiş oldu.

Katlanabilir klavye tanıtılmasından kısa bir süre sonra Windows Phone 8.1 için bluetooth klavye desteğinin duyurulması da kullanıcıları sevidirdi. Microsoft’un klavyesinin çapraz platformda kullanılabilmesi ve boyutlarıyla mobiletileyi artırması da cihazın artıları arasında. Bakalım Microsoft ne zaman WP 8.1 için bluetooth klavye desteği sunacak?

5 sene önce yazılmıştır.
"WP 8.1’e Bluetooth Klavye Sürprizi!" bu yazı 5 Mart 2015 tarihinde saat 19:28 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 58 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)