WordPress Otomatik Güncelleme

denizli tarafından 7 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

WordPress Otomatik Güncelleme
Matt Mullenweg, Wordcamp San Francisco’da yaptığı konuşmada yeni bir müjdeli haber verdi.
WordPress 3.7 sürümünde öne çıkan bu özelliğe göre artık siz hiç bir şey yapmadan eklentileriniz ve wordpress sürümünüz otomatik olarak güncellenecek. Aynı uygulamayı yakından tanıdığınız ve kullandığınız Chrome yapıyor ve başarılı bir şekilde devam ediyor.
Ama şüphesiz ki herkesin kafasında ki soru işareti bu güncellemeler ya sitelerimize zarar verirse işte bu noktada da çalışmalarını sürdüren wordpress ekibi güncellemelerin hiç bir şeyi bozmayacağını takip etmenize bile gerek kalmayacağını vurguladı.

Güncelleme için ilk deneme wordpress 3.7.1 sürümü ile olacak bu yeni sürüm siz hiç bir şey yapmadan otomatik olarak kendiliğinden olacak. Eğer 3.7 sürümü ile birlikte otomatik güncellemeyi kullanmak istiyorsanız Automatic Updater eklentisini kurabilirsiniz.

Eklentinin türkçe desteğinin de yapılacak olması güzel bir gelişme, bir sonraki güncellemeye kadar buraya tıklayarak Türkçe dil dosyalarını indirebilirsiniz. Sıkıştırılmış klasör içerisindeki dosyaları önceki linkten indirdiğiniz eklenti klasörlerindeki languages isimli klasöre kopyalayın ve eklentiyi etkinleştirin. Türkçe dil desteği eklenmiş olacak.

5 sene önce yazılmıştır.
"WordPress Otomatik Güncelleme" bu yazı 7 Haziran 2015 tarihinde saat 23:14 sularında "Wordpress" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)