WordPress Önceki Yazı Linki Eklentisi

denizli tarafından 3 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

WordPress Önceki Yazı Linki Eklentisi
Hemen hemen bir çok wordpress sitesinde kullanılan bu eklenti sayesinde yazının sonunda bir önceki yazı hakkında bilgiler verilmektedir ve bu sayede kullanıcıların bir diğer yazınızı da okumasına teşvik etmektedir.

Bu eklenti aynı zamanda seo açısından da sitenize fayda sağlayacaktır her yazınızda bir önceki yazı linkiniz yer alacağından iç link yapısı bakımından katkı sağlayacaktır.Örnek verecek olursak alttaki resme bakarsanız bir önceki yazımız şeklinde başlayan link yapısını göreceksiniz. Yazı metnini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Seo Hocası tarafından geliştirilen eklenti oldukça faydalı ve işlevsel bir eklentidir. Sizlerde sitenizde tercih edebilirsiniz.
wordpress-onceki-yazi-linki-seo-eklentisi

WordPress Önceki Yazı Linki SEO Eklentisi özellikleri
Site içi linklemeye yadımcı olduğundan katkısı çoktur.
Yazılara kendi başlıkları ile link verme imkanı
İndex hızını yükseltir.(Bir önceki yazıya link vererek)
Önemli anahtar kelimeleri kullanır.
Kullanımı oldukça kolay ve ayarlamaları da aktif olarak gelen eklentiyi aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Eklenti hakkında detaylı bilgi almak ve indirip test etmek için WordPress Önceki Yazı Linki SEO Eklentisi bu linkten indirip kurabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"WordPress Önceki Yazı Linki Eklentisi" bu yazı 3 Haziran 2015 tarihinde saat 01:29 sularında "Wordpress" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 105 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)