WordPress Font emoticons eklentisi

denizli tarafından 8 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

WordPress Font emoticons eklentisi
Wordpress ile sitenize değişik tarzda değişiklikler yapabilirsiniz.Buna ikonlarınızı değiştirerek başlayabilirsiniz.Bu eklenti sayesinde wordpressin mevcut ikonlarını değiştirebilirsiniz. Font emoticons eklentisi, WordPress çekirdek dosyaları ile birlikte kullanılan ifadeleri bir kenara atıyor ve yerine daha uyumlu ve özel fontlar getiriyor.
Mevcut ikonlar her ne kadar göze hoş gelse de cümle aralarında bozukluklara yol açıyordu bu yeni eklenti sayesinde bu dertde ortadan kalkıyor.Oldukça faydalı ve görsel açıdan iyi olan bir eklenti herhangi bir sorun yaşamadan kullanbilirsiniz kurduktan sonra hiç bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor otomatik olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki örneğe bakarsanız daha iyi anlayacaksınız.
font-emoticons
wordpress Wordpress Font emoticons eklentisini indirmek için tıklayınız. Eklentiyi indirdikten sonra herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Bu eklenti ile birlikte gelen duygu durumlarına da yine aşağıda yer alan görselden bakabilir ön izleme yapabilirsiniz.
font-emoticons-smileys
Eklenti hakkında merak ettiğiniz ve yaşadığınız sorunlar varsa bize bildirebilirsiniz, en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Yazılarınızda ikonlara sık sık yer vermeyi unutmayın 😀

5 sene önce yazılmıştır.
"WordPress Font emoticons eklentisi" bu yazı 8 Haziran 2015 tarihinde saat 18:00 sularında "Wordpress" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)