Wolfenstein: Youngblood Switch Platformu İçin Çıkış Yapacak

Blogolik Yazar tarafından 30 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Wolfenstein: Youngblood’un Switch konsolu için de çıkış yapacağı ortaya çıktı.

Bethesda tarafından E3 2018’de duyurulan yeni oyun Wolfenstein: Youngblood aksiyon sahneleri ile milyonlara ulaşmaya çalışacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan yapım Bethesda başkan yardımcısı Pete Hines’ın açıklaması ile Switch platformuna da geleceğini doğruladı. Geçen yıl karşımıza çıkan Wolfenstein II: The New Colossus konsol ve bilgisayar platformunda oldukça başarılı bir süreç atlatırken yeni oyun için de sabırsızlıkla bekleyiş başladı.

Ayrıca günlerdir haberlerden eksik olmayan Fallout 76’nın da Switch’e gelmeyeceği Pete Hines tarafından doğrulandı. Oyunun Switch’e uyarlanamayacağı belirtilirken Wolfenstein: Youngblood için de titiz bir çalışma ile Switch platformuna geleceği doğrulandı. Nazilerle dolu bir atmosferi bize sunacak olan yeni oyun geçtiğimiz versiyonların devamı niteliğinde içeriklere sahip olacak. Oyun bol bol vahşet içereceğinden yaş sınırlaması ile geleceğini söyleyebiliriz.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Wolfenstein: Youngblood Switch Platformu İçin Çıkış Yapacak" bu yazı 30 Ekim 2018 tarihinde saat 14:41 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)