Wolfenstein: The Old Blood’tan İlk Video!

denizli tarafından 9 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Efsanevi yapımlardan olan Wolfenstein serisinin yeni oyunu The Old Blood’ın ilk oyun içi videosu PAX 2015 etkinliğinden geldi.

Geçtiğimiz yıl reboot olarak yeni nesil oyun dünyasına aktarılan Wolfenstein serisine ek olarak gelecek olan The Old Blood oyunu hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

Duyurulduğundan bu yanan oldukça ilgi uyandıran yapımın ilk oyun içi videosu da PAX 2015 oyun etkinliğinden geldi. Yayınlanan videoda yine ana karakterimiz B.J. Blazkowicz ile ortalığı inletiyoruz desek yeridir.

Sadece dijital olarak satın alınabilecek olan Wolfenstein: The Old Blood’ı ana oyuna sahip olmadan da satın alıp, oynayabileceksiniz. Şimdilik sadece yeni nesil platformlar olan PC, PS 4 ve Xbox One için satışa sunulacak olan oyunun çıkış tarihi 5 Mayıs, fiyat etiketi ise 20 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yapımın hikayesine gelecek olursak, bir önceki The New Order oyunununun geçmişini konu alacak. Oyunu oynayanların bileceği üzere, The New Order’da 2. Dünya Savaşı’ndan uzun yıllar sonrasını konu almıştı fakat The Old Blood’da oynamaya fırsat bulamadığımız bu 2. Dünya Savaşı’na dönüyor olacağız.

Wolfenstein: The Old Blood Duyuruldu!

Wolfenstein: The New Order oyunu, oyuncuların hatırlayacağı üzere Machine Games tarafından geliştirilmiş ve Bethesda Softworks tarafından yayıncılığı üstlenilmişti. Fakat bu seriye eklenti olarak gelecek olan The Old Blood oyunu, Uppsala stüdyosu tarafından geliştirilecek.

5 sene önce yazılmıştır.
"Wolfenstein: The Old Blood’tan İlk Video!" bu yazı 9 Mart 2015 tarihinde saat 15:44 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 53 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)