Wolfenstein 2: The New Colossus Çok Yakında Switch Platformunda Olacak

Blogolik Yazar tarafından 26 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Wolfenstein 2: The New Colossus oyununun Nintendo Switch için de çıkacağı açıklanmıştı ve nihayet o tarih geliyor!

Bethesda tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Wolfenstein 2: The New Colossus, 29 Haziran’da Switch platformu oyuncularına sunulacak. 2017 yılının en iyi oyunlarından birisi olan yapım, yayınlanması ile milyonlarca kopya satmayı başardı. Aksiyon ve gerilim oyunu severler tarafından oynanan yapım, kaliteli grafikleri ve sürükleyici savaş ortamı ile kısa sürede yükselişe geçen oyun, 3 gün sonra Switch platformunda da başarılı gidişatını sürdürmeye çalışacak.

Birinci şahıs nişancı oyunu olarak yayınlanan yapım, Switch platformunda da aynı özelliklere sahip olacak. Oyun konsol ve bilgisayar platformunda olduğu gibi aynı şekilde Switch platformuna uyarlanmış olacak. Zengin içerikleri, kaliteli grafikleri ve sürükleyici savaş hikayesi ile oyuncuları büyüleyen yapım, aldığı güncellemeler ile de hikayesini biraz daha genişletti. Wolfenstein 2: The New Colossus, Switch’de 23 GB gibi bir dosya boyutuna sahip olacak. Bu da hızlı bir internet bağlantısının gerekliliğini ifade ediyor. Bakalım yeni Wolfenstein oyunu PC’de olduğu gibi Nintendo Switch’te de sevilecek mi?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Wolfenstein 2: The New Colossus Çok Yakında Switch Platformunda Olacak" bu yazı 26 Haziran 2018 tarihinde saat 18:14 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 27 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)