Windows Media Center Nedir?

Blogolik Yazar tarafından 4 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Windows Media Center Nedir? Windows 10’a Nasıl Yüklenir?

Windows Media Player’ın daha gelişmiş halidir. Windows Media Center da televizyon izleme DVD yürütme gibi faaliyetler daha eğlenceli hale gelmiştir ve daha da kolay hale gelmiştir. Birçok kere sorulan soru ise Windows 10’a Windows Media Center Nasıl Yüklenir?  Sorusu oluyor. BU program sadece Windows işletim sisteminde kullanılabiliniyor. Windows XP, Windows Vista’nın belirli sürümleri,  Windows 7’nin belirli sürümleri, Windows 8 ve artık Windows 10’a da Microsoft’un resmi bulunmadan olsa bile uyumlu hale geçtirildi.

İlk başta da belirttiğim gibi Windows Media Center’ın Media Player’a göre en büyük avantajlarından birisi kullanımının kolay ve kullanan kişinin eğlenmesidir. Bu durumu Windows Media Center’e Media Player’a göre daha ön planlara taşımaktadır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Windows Media Center Nedir?" bu yazı 4 Nisan 2017 tarihinde saat 00:58 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 113 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)