Windows 8 Dosyaları Yedekleme

Blogolik Yazar tarafından 16 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Windows 8 Dosyaları Yedekleme

Windows 8 ‘ de dosyalarınızı yedeklemek için harici bir bellek veya flash belleğe ihtiyacınız olacaktır. Aksi takdirde dosyalarınızı yedekleyemez siniz. Yedekleme işleminizi gerçekleştirmek için harici belleğinizi veya flash belleğinizi bilgisayarınıza bağlayınız. Otomatik kullanma penceresi açılırsa bu pencereyi kapatınız. Daha sonra bilgisayarınızın arama çubuğuna “yedekleme kopyalarını kaydet” yazarak arama yapınız. Açılan pencerede sağ alt köşede bulunan “turn on veya aç” seçeneğine tıklayınız. Ardından dosyalarınızı yediklemek için “run now veya şimdi çalıştır” seçeneğine tıklayınız. Dosyalarınızı bir kopyasını oluşturmuş olacaksınız. Kaydetmek veya yedeklemek istemediğiniz belirli klasörler varsa bu dosyaları dışlanan klasör kitaplıkları bölümünde işaretleyiniz.

Dosyalarınızı düzenli olarak yedeklemek için gelişmiş ayarlar seçeneğine giriniz. Bu ayarların alt kısmında bulunan ve dosyalarınızı ne sıklıkla kaydetmek istediğiniz bölümün bulunduğu alandan ne sıklıkla kaydedilmesini istediğinizi seçiniz. Dosyalarınızı geri yüklemek için ise dosya geçmişi bölümünden Dosyalarınızı geri yüklemek için ise dosya geçmişi bölümünden geri yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm dosyaları geri yüklemek istememeniz halinde seçerek de yükleme yapabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Windows 8 Dosyaları Yedekleme" bu yazı 16 Haziran 2016 tarihinde saat 12:53 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 82 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)