Windows 10’a Windows Media Center Nasıl Yüklenir?

Blogolik Yazar tarafından 4 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Windows 10’a Windows Media Center Nasıl Yüklenir?

Microsoft’un resmi desteği olmadığı için normal koşullarda yüklenemediği için Windows 10 kullanan ancak Windows Media Center’a alışık olan kullanıcılardansanız birkaç ufak işlemle Windows 10 bilgisayarınıza da Windows Media Center’ı kurabilirsiniz.

İlk olarak Windows Media Center kurulum dosyasına sahip olmanız gerek veya indirmeniz gerek. Bu işlemi Gerçekleştirdiğinizden sonra daha farklı bir yöntemle çalıştırarak eski uygulamayı kullanabileceksiniz.

Windows Media Center dosyasını indirdikten veya dosyaya sahip olduktan sonra indirdiğiniz kurulum dosyasını arşivden çıkarın.

Kurulum dosyasını arşiv ile dışarı çıkardığınızda dışarı çıkan dosyalar içerisinde  _TesRights.cmd dosyasını bulup yönetici olarak çalıştırın. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizden sonra komut işletim sistemi açılacaktır. Komut işlemi açıldıktan sonra otomatik olarak birkaç işlem yaptıktan sonra bilgisayarınız kapanıp yeniden başlayacaktır.

Bilgisayarınız açıldığında Installer.cm dosyasını bulun ve bu dosyayı da aynı şekilde yönetici olarak çalıştırın. Bütün bu işlemleri yaptığınızdan sonra komut işletim sistemi tekrar açılacak ve yeniden otomatik olarak işlemler yapacaktır. Bu işlemler de bittikten sonra kurulumun bittiğine dair işlemin tamamlandığına dair bir uyarı alacaksınız ve herhangi bir tuşa basarak komut işletim sisteminden çıkış yaparak kurulumu tamamlamış olacaksınız.

Bütün bunları uyguladıktan sonra “Windows 10’a Windows Media Center Nasıl Yüklenir? “  gibi bir soruyla daha vedalaşmış olacaksınız.

2 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10’a Windows Media Center Nasıl Yüklenir?" bu yazı 4 Nisan 2017 tarihinde saat 00:57 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 64 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)