Windows 10’a Mayıs Ayı Yazılım Güncellemesi Geldi

Blogolik Yazar tarafından 28 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Microsoft, popüler işletim sistemlerinden Windows 10 için Mayıs ayı yazılım güncellemesini paylaştı. İşte ayrıntılar…

2004 yapı numarasıyla piyasaya sürülen bu güncelleme, Cortana asistanı için yenilenmiş bir arayüz getiriyor. Buna ek olarak, artık bilgisayarınızı kapattıktan sonra bile sanal masaüstleri için haberlerinizi güncelleyip, daha sonra adlandırarak kayıt edebileceksiniz. Ayrıca, bu güncelleme ile birlikte, not defteri, Dosya Gezgini gibi sistem uygulamaları güncellendi ve takvim uygulaması da en iyi verimlilik için geliştirildi.

Ne yazık ki, Microsoft bu güncelleştirmeyi kullanıcılarının bilgisayarlarına otomatik olarak vermiyor. Ancak güncellemeyi yüklemek istiyorsanız, önümüzde iki seçenek var. İlk olarak, ayarlara girerek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Bu sayede Microsoft size bu sürümü yüklemek için bir bağlantı verecek. İkinci yol ise, Microsoft web sitesine girerek, “Şimdi güncelle” seçeneğine tıklatmak olacak. Bu sayede Microsof, Windows 10 2004 sürümü için sizlere bir dosya sunacaktır. Sunulan bu dosyayı manuel olarak indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak biz bunu önermiyoruz. Güncellemenin bildirim halinde ulaşmasını beklemenizde yarar var.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Windows 10’a Mayıs Ayı Yazılım Güncellemesi Geldi" bu yazı 28 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:42 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)