Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Blogolik Yazar tarafından 3 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Windows 10’da bulunan uygulamanın yükseltme bildirimleri kullanıcıların canını oldukça sıkmaya başlamıştır. Yapılan bir iş ve önemli bir çalışma esnasında ortaya çıkan bu bildirimler kullanıcıların dikkatini dağıtmaktadır. Peki Windows 10 yükseltme bildirimi nasıl kapatılır?

Windows 10’un en büyük özelliklerinden birisi de can sıkıntısı veren bildirimlerin kapatılmasına izin vermemesidir. Kullanıcılar bu bildirimlerden kurtulmak için farklı yöntemler deneseler de kalıcı bir. Çözüm üretebilmiş değiller. Ancak 81 KB boyutunda Never10 isimli küçük bir uygulama ile Windows 10’un bildirimlerinden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Bu küçük uygulama ile kullanıcı istemediği sürece Windows 102a kendiliğinden geçiş süreci olmayacaktır.

Never10 adlı bu küçük uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Program indirilip kurulduktan sonra disable win 10 upgrade butonuna basmak yeterli olacaktır. Eğer bu butona bastıktan sonra yeşil bir uyarı veriyorsa Windows 10’da yükseltme bildirimleri tamamen kapatılmış demektir. Bu uyarının gelmesi ile birlikte artık Windows 10’un yükseltme tercihi tamamen kullanıcıların istekleri doğrultusunda gerçekleşecek bir durumda olacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?" bu yazı 3 Ekim 2016 tarihinde saat 23:37 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 44 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)