Windows 10 Pil Kullanımı Nasıl Görüntülenir?

Blogolik Yazar tarafından 7 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.

Windows 10 Pil Kullanımı Nasıl Görüntülenir?

Bilgisayarınızdaki pil kullanımının detaylarını görebileceğiniz bu özellik Microsoft’un Windows 10 sürümü ile birlikte kullanıcılara sunulmuş bir araçtır. Bu aracı kullanabilmeniz için Başlat, Ayarlar ve Tüm Ayarları yolunu izleyerek ayarların yapıldığı ana sayfayı açmanız gerekmektedir. Daha sonra ise karşınıza çıkan ekrandan Sistem Ayarlarını ve daha sonra ise soldaki menüden Pil Tasarrufu bölümünü aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Açılan sayfada pilinizin ne kadar süre yeteceğine dair özet bir bölüm göreceksiniz. Bu bölümün altında ise Pil Kullanımı adında bir buton göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda ise hangi donanımın, hangi uygulamanın pilinizi ne kadar kullandığına dair detaylı bir bilgi bulabilirsiniz. Bu sayfadan son 24 saat, son 48 saat ve son 1 hafta içerisindeki pil kullanımına ait bilgileri de görüntüleyebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10 Pil Kullanımı Nasıl Görüntülenir?" bu yazı 7 Kasım 2016 tarihinde saat 22:29 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 67 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)