Windows 10 Nasıl Yüklenir Windows 10 Geçiş

Blogolik Yazar tarafından 18 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

 Windows 10 Nasıl Yüklenir Windows 10 Geçiş
Windows 10 nasıl yüklenir, Windows 10 hakkında detaylı bilgiler. Sizlerde son günlerde yeni güncellemesi yapılan Windows 10 sürümünü kullanarak en yeni uygulamalara en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Windows 10 ile birlikte yeni bir arayüzde Windows kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Benim ilk izlenimlerime göre diğer uygulamaya göre oldukça başarılı bir arayüz olmuş. Microsoft platformunun Windows 10’dan önce çıkartmış olduğu işletim sistemidir Windows 8. Bu sistem birçok yenilik ile karşımıza çıkmaktadır. Yazılım ve donanım performansı bakımından üstün özellikler sağlamaktadır. Ancak dosya yedekleme konusu windowsun önceki sürümlerine göre biraz farklılık göstermektedir. Peki, windows 8’de bu işlemi nasıl gerçekleştirecek? Bunun için windows 8 dosyaları yedekleme adlı makalemizi incelemenizi tavsiye ediyor.

Windows 10 yüklemek için daha detaylı bilgi için aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz. Takıldığınız nokta olursa bize danışarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10 Nasıl Yüklenir Windows 10 Geçiş" bu yazı 18 Haziran 2016 tarihinde saat 14:58 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)