Windows 10 Nasıl Kaldırılır ?

Blogolik Yazar tarafından 29 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Windows 10 Nasıl Kaldırılır ?
Windows 10 ilk çıktığında sizlerde en az benim kadar denemek için sabırsızlanmış ve hemen kurmuş olabilirsiniz.Ama beklediğiniz gibi çıkmadıysa eğer eski windows yazılımınızı özlüyorsanız nasıl kaldırabilirim diye endişelenmeyin bununda bir yolu bulunmakta. Windows 10 nasıl kapatılır, eski sürüme nasıl dönülür hep birlikte göz atalım.

Öncelikle bir kaç yöntem var siz windows 10 nu yükseltme ile aktif yapdıysanız windows 10’dan 7 veya 8’e geriye dönüş için kolay bir seçenek mevcut.

Bunu yapmak için
Başlangıç menüsüne girin ve ayarları seçin.Güncelleştirme ve güvenlik ikonuna tıklayıp son olarak kurtarma ‘yı seçin. (settings>update&security>Recevery)

Burada karşınıza neden eski sürüme geri dönüyorsunuz sorusunun yer aldığı bir pencere karşınıza çıkacak.Kendinize uygun olanı işaretleyip ileri butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

image[2]

Windows 10 size kaldırme seçeneği sunmuyorsa nasıl eski sürüme geri dönebilirsiniz ?
Hal böle olduğunda sıfırdan windows kurmanız gerekecek. Yeni windowsu kurduğunuzda lisans anahtarına ihtiyacınız olacak.Buda lap top yada bataryanız üzerinde yer alıyordur.Sıfırdan windows indirip kurarak eski işletim sisteminize dönüş yapabilirsiniz.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10 Nasıl Kaldırılır ?" bu yazı 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16:35 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 161 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)