Windows 10 Harita İndirme Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 2 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Windows 10 Harita İndirme Nasıl Yapılır?

Windows 10 harita uygulamasının en büyük özelliği indirilen haritaların internet ortamı olmasa dahi çevrimdışı özelliği şile kullanılabilmesidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar gittikleri bir yerdeki önemli merkezleri ve ihtiyaçları olan alanları kolayca bulabilmektedirler. Kullanıcıların bu uygulamadan faydalanabilmeleri için öncelikle Windows harita uygulamasının güncel olup olmadığı kontrol etmeleri gerekmektedir. Windows 10 harita uygulamasının güncel olduğu kontrol edildikten sonra alt tarafta yer alan çevrim dışı harita indir butonuna tıklanır.

Çevrim dışı harita uygulaması indirildikten sonra çalıştırılır. Çalıştırma işlemi başladıktan sonra uygulama kullanıcıya ülke seçimi tercihi yapmaktadır. İndirme işleminin sonucunda uygulamanın haritalar bölümünde yer alan seçilen ülkelerin haritalarına ulaşılabilmektedir. Çevrimdışı harita uygulamasının çevrim içi özelliği yanında bazı konularda eksik yanları bulunmaktadır. Ancak bu durum internet bağlantısı olan bir yerde giderilmektedir. İnternet bağlantısı ile birlikte otomatik olarak çevrim için konuma geçerek haritalar üzerinde daha detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir. Ancak yine de internetin olmadığı yerlerde eksik de olsa bir çok bilgiyi barındırmaktadır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10 Harita İndirme Nasıl Yapılır?" bu yazı 2 Ekim 2016 tarihinde saat 01:43 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 94 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)