Windows 10 Güvenli Ön Yükleme Nasıl Başlatılır

Blogolik Yazar tarafından 12 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Windows 10 Güvenli Ön Yükleme Nasıl Başlatılır

Merhaba Windows 10 Güvenli ön yükleme nasıl yapılır bununla ilgili size kısa bir bilgi vermek istiyorum. Windows 10 diğer Windows sürümlerinde de olduğu gibi bazı sorunları ön yüklemede Safe Mod Kullanılabiliyor. Fakat bu noktada Windows 10 biraz daha farklı nedeni ise daha önceden bilgisayar açılmadan önce sürekli kullandığımız klavye Mouse ve diğer etkenler aktif olmuyor.

O zaman Wndows 10 güvenli mod nasıl olmalı diye sorduğunuzda bunun yöntemi şu şekilde oluyor. Sistem yapılandırılmasını seçeneği kullanıp Windows 10 çalışınca arama yaptığınızda sistem yapılandırılmasını kolaylıkla bulabilmenizi sağlar.

Açılan sekmede ön yükleme sekmesini tıklayarak işletim sisteminin hareketlerini ve özelliklerine buradan değiştirip sonra ki işlemde. Bu yeni açılan pencerede göreceğiniz ön yükleme seçenekleri bölümünde güvenli ön yükleme kutusu muhakkak boş olmalıdır.

Daha sonra Hemen alttaki en az seçeneği de aktif hale getirerek bunu işaretleyiniz. Bu işlemden sonra uygula seçeneğini aktif hale getirip Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda İşlem aktif olup Windows 10 Güvenli mod da başlaması sağlanacaktır.

Eğer bu yöntem de başarısız olmuş ise hızlı işlem merkezi/tüm ayarlar/ Güncelleştirme ve Güvenlik bölümü yolunu izleyerek en son çare olarak Bilgisayarınızı tekrar açıp kapattığınızda güvenli bir hale gelecektir. Bilgisayarınızı sıfırla seçeneği de size neler yapmanız gerektiği hakkında size kısa bilgi verecektir.Umarım verdiğim bu bilgiler yararlı olur en kısa sürede farklı bir konu ile tekrar görüşmek dileğiyle

4 sene önce yazılmıştır.
"Windows 10 Güvenli Ön Yükleme Nasıl Başlatılır" bu yazı 12 Haziran 2016 tarihinde saat 12:00 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 138 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)