WhatsApp’ta Önemli Değişiklikler Yapıldı

Blogolik Yazar tarafından 14 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha değişti. İşte detaylar…

WhatsApp dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması. Kullanıcıların uzun süredir beklediği güncellemeyi sonunda kullanıma sunuyor. WhatsApp, sosyal medya platformlarına gelen Karanlık mod özelliğini getireceğinin sinyallerini çok daha önceden vermişti. An itibari ile yetkililer, bu yeni özelliğin Android Beta sürümünü yayımlamış durumda. Bu yeni gelecek olan güncelleme ile yeni özelliklerinde geleceği belirtiliyor.

Beta sürümünü indirip kullanabilmek için öncelikle, Play store‘dan beta sürümüne kayıt olarak bu yeni özelliği kullanabilirsiniz. Bu özelliğin geleceğini duyan kullanıcılar, Beta programına yoğun katılımdan dolayı üyelikler şimdilik dolmuş durumda.

WhatsApp Karanlık mod güncellemesi dışında bir kaç küçük özellik daha getireceği açıkladı. Yayınlanacak olan bu sürüm “2.19.331” koduyla gelecek ve güncellemenin detayına gelecek olursak daha çok görsel detaylarda yeniliğe gideceği açıklandı. Değişikliklerin en kısa sürede aktif olması bekleniyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp’ta Önemli Değişiklikler Yapıldı" bu yazı 14 Kasım 2019 tarihinde saat 21:48 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)