WhatsApp’ta Beklenen Karanlık Mod Özelliği Aktif Oldu

Blogolik Yazar tarafından 23 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

WhatsApp karanlık mod artık aktif! Ancak kısa bir süreliğine yalnızca beta sürümde yayınlanıyor.

Google Play’da beta test programına kayıtlı kullanıcılar bugün karanlık mod güncellemesine sahip oldu. Eğer sizlerde beta kanalındaysanız ya da herhangi bir dış kaynaktan güncellemeyi indirdiyseniz uygulamanın içinde sohbet kısmına girip, tema seçeneği ile karanlık ve aydınlık mod arasında seçim yapabilirsiniz. Özelliği etkinleştirdiğiniz zaman uygulamanın arayüzü baştan sona koyu-gri karışımı bir renge dönüşüyor. Ancak tam siyah renkten daha iyi olmuş desek yeridir.

Tabi ki bu karanlık modun iyi ve kötü yanlarını sizin de deneyimleyip yorumlarınızı belirtmeniz bizim için çok önemli. Whatsapp’ı karanlık modu ile kullanmak isterseniz, Play Store’dan Whatsapp Beta programına kaydolmanız gerekmekte. Ancak Beta alımlarının şuan dolu olduğunu belirtelim. Bu yüzden kayıtların açılmasını beklemeniz gerekecek.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp’ta Beklenen Karanlık Mod Özelliği Aktif Oldu" bu yazı 23 Ocak 2020 tarihinde saat 21:58 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)