WhatsApp’ı Bilgisayarda Nasıl Kullanabilirim

Blogolik Yazar tarafından 16 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

WhatsApp’ı Bilgisayarda Nasıl Kullanabilirim
Son yılların en büyük projesi diyebilirim,özellikle ülkemizde kullanımı son günlerde oldukça yaygınlaştı.İnternet bağlantısı olan herkesin kullanımına açık olması ve bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak mesajlaşma, sesli görüşme, içerik alışverişi gibi birçok başarılı işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Getirilen yenilikler ile Whatsapp kendini güncellemeye devam ediyor son olarak getirilen yenilik ile birlikte Whatsapp  bilgisayar üzerinden de kullanılmaya başlandı. Özellikle vaktini bilgisayar üzerinde geçiren kişilerin bir yandan da arkadaşlarınla konuşmak için telefonu kullanmak zorunda kalmaktan kurtuluyor.

WhatsApp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Whatsapp’ın bilgisayardan kullanılması için kesinlikle akıllı telefondan uygulama olarak Whatsapp’ı yüklemiş  olmalı ve Whatsapp üyeliğinizi telefondan açmış olmanız gerekiyor.Eğer üyeliğiniz yoksa öncelikle cep telefonlarınızdan kendinize üyelik açarak başlayın.Daha sonra sırasıyla şu aşamaları uygulayın.

Whatsapp Uygulamasında Özellikler bölümüne gelin.Daha sonra Whatsapp Web Seçeneğini Seçin. http://web.whatsapp.com adresine bilgisayarınızdan ya da tabletinizden giriş yapın. Girmiş olduğunuz web sayfasının sol üst kısmında “Kodu Tarama” bölümünü göreceksiniz.
Kodu Tarama bölümüne telefonunuzun kamerasını yaklaştırarak tam olarak odaklamaya çalışın.O kendiliğinden odaklanarak onaylama sürecini başlatacaktır.Onaylama işlemi gerçekleştikten hemen sonra bilgisayarda açtığınız bu web sayfasında Whatsapp kullanımınız aktif olacaktır. Bilgisayar üzerinden Whatsapp uygulamasının sürekli açık olmasını istiyorsanız giriş sırasında “Oturumu Sürekli Açık Tut” seçeneğini aktif ederseniz, telefonunuzda Whatsapp uygulamasını kapatmanız halinde bile bilgisayar aracılığıyla kullanımı devam edebilirsiniz.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"WhatsApp’ı Bilgisayarda Nasıl Kullanabilirim" bu yazı 16 Ekim 2015 tarihinde saat 23:26 sularında "Cep Telefonları,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 181 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)