WhatsApp Yeni Bir Özellikle İlgili Test Aşamasına Girdi

Blogolik Yazar tarafından 29 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

WhatsApp uygulaması sürekli geliştirilmeye devam ediliyor. İşte uygulamaya dair son yenilikler…

Karanlık tema özelliğini uzun bir süredir test eden WhatsApp, şimdi de mesajları otomatik silme özelliğini test etmeye başladı. Otomatı silme özelliği ile kullanıcılar WhatsApp üzerinden zaman ayarlı mesaj gönderebilecek ve o süre geçtikten sonra mesaj otomatik olarak kullanıcılardan silinecek.

WABetainfo’ya göre WhatsApp’ın şimdilik test aşamasında olan bu özelliği gerek bireysel mesajlarında gerekse grup sohbetlerinde de kullanılabilecek. WhatsApp kullanıcıları bu mesajları 1 saatten, 1 yıla kadar tarihli mesaj gönderebilecek.

WhatsApp’ın karanlık mod seçeceğinde olduğu gibi silinen mesaj özelliği de şimdilik test ediliyor. WhatsApp’ın bu özelliğinin şimdilik test aşamasında olduğu düşünüldüğünde özelliğin tüm kullanıcıların kullanımına sunulması aylar alabilir. WhatsApp’ın karanlık mod ve otomatik silinen mesaj özelliklerinin 2020 yılı içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor. Elbette bir sorunla karşılaşılma ihtimaline karşın ertelenme durumu geçerliliğini koruyor.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp Yeni Bir Özellikle İlgili Test Aşamasına Girdi" bu yazı 29 Kasım 2019 tarihinde saat 12:10 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)