Whatsapp Mesajları Google Drive’a Nasıl Yedeklenir?

Blogolik Yazar tarafından 5 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.

Whatsapp Mesajları Google Drive’a Nasıl Yedeklenir?
Tüm dünya genelinde en çok kullanılan anlık ileti programı hiç kuşku yok ki whastapp’tır. Whatsapp’ın yeni bir özelliği olan yedekleme özelliği ile telefon hafızasında yer kaplamadan yedekleme işlemi yapılabilmektedir. Peki, whatsapp mesajları google drive’a nasıl yedeklenir?

Kullanıcılar öncelikle sohbetler bölümüne gelerek sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklamaları gerekir. Daha sonra ayarlar – sohbetler ve aramalar- sohbet yedeği sekmeleri takip edilir. Bu işlemler yapıldıktan sonra yedekleme butonuna tıklanır. Bu işlem yapılırken eğer ki yedekleme başarılı olamadı diye bir uyarı gelirse google drive yedekleme onaylanır. Burada allow yazısı çıktığında google drive’a onay ister ve bu kutucuk onaylanır. Böylelikle whatsapp mesajları yedeklenmiş olur.

2 sene önce yazılmıştır.
"Whatsapp Mesajları Google Drive’a Nasıl Yedeklenir?" bu yazı 5 Kasım 2016 tarihinde saat 15:28 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)