WhatsApp ile Görüntülü Konuşma Yapmak

Blogolik Yazar tarafından 6 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

WhatsApp ile Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Günümüzde oldukça popüler olan sosyal medya ağlarını her birimiz kullanmaktayız.Her biri farklı farklı özelliklere sahip kimi görüntülü konuşma,kimi fotoğraf ve video paylaşma kimi ise sadece mesajlaşmak için kullanılır.Fakat bu makalemde sizlere bunların her birini yapabilen bir uygulamadan bahsedeceğim. Bu mesajlaşma sistemi günümüzde oldukça popüler oldu. Özellikle ülkemizde oldukça tutulan uygulama yeni özellikleri ile de kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Bu uygulamanın ismi WhatsApp. WhatsApp ile hem mesajlaşabilir, hem fotoğraf,video paylaşabilir,hem de görüntülü konuşma yapabilirsiniz.Bazen kullanıcılar bu uygulamayı kullanırken ufak problemler yaşayabiliyorlar. İnsanların kafasında soru işaretleri oluşabiliyor. Özellikle teknoloji kullanımına yeni adım atmış anne ve babalar bu sıkıntı ile karşılaşabiliyorlar.Bugün bu makalemde sizleri bir soru işaretinden kurtaracağım.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp ile Görüntülü Konuşma Yapmak" bu yazı 6 Mart 2017 tarihinde saat 00:15 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 29 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)