WhatsApp İçin Çıkan Yeni Güncellemeden Sonra Beklenen Oldu!

Blogolik Yazar tarafından 1 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

WhatsApp uygulamasında yeni yılla beraber bazı akıllı telefonlarda artık WhatsApp sürümünün çalışmayacağına yönelik açıklama vardı ve beklenen oldu.

Eğer eski bir telefonunuz varsa ve mesajlaşmak için WhatsApp kullanıyorsanız size kötü bir haberimiz var. Facebook’a ait mesajlaşma uygulaması WhatsApp güncelleme alarak, Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich ve iOS 9′dan önceki işletim sistemlerine verdiği desteği kesti. Bu da eğer iOS ve Android bu sürümlerden eski bir sürümü kullanıyorsanız artık WhatsApp kullanmayacağınız anlamına geliyor.

Eski sürüm kullanan kullanıcılar 1 Şubat 2020 tarihinden itibaren kullanıma devam edemeyecek ve yeni hesap oluşturamayacak. WhatsApp, destek sayfasında bu işletim sistemleri için aktif olarak çalışmalarını bildirdi Android ve iOS‘un yanı sıra Windows Phone kullanıcıları da 31 Aralık itibariyle WhatsApp kullanamayacaklar. Windows resmi olarak kullanıcılarına Android veya iOS‘a geçmelerini önerdi. Bu durumda pek çok kullanıcı için WhatsApp serüveni bitmiş oldu.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp İçin Çıkan Yeni Güncellemeden Sonra Beklenen Oldu!" bu yazı 1 Ocak 2020 tarihinde saat 19:02 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)