Whatsapp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 2 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Whatsapp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Whatsapp hesabını silmek için öncelikle Whatsapp hesabına giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra Whatsapp uygulamasının alt tarafında yer alan ayarlar bölümüne giriş yapılır. Whatsapp ayarlar bölümüne giriş yapıldıktan sonra hesap seçeneğine tıklanır. Hesap seçeneğine giriş yapıldıktan sonra açılan sayfadan hesabımı sil butonuna tıklanır. Whatsapp hesabımı sil butonuna tıklandıktan sonra Whatsapp’a kayıt olurken telefon numarasının giriş yapılmasını isteyen sütun çıkacaktır. Çıkan sütuna kayıtlı olan telefon numarası eksiksiz bir şekilde yazılır. Telefon numarası yazıldıktan sonra alt kısımda yer alan hesabımı sil butonuna tıklanarak Whatsapp hesabı kalıcı olarak silinecektir.

Whatsapp hesabını silmeden önce bilinmesi gerekenler; hesap silme işlemi yapıldığında Whatsapp gruplarına erişim kalıcı olarak engellenecektir. Whatsapp medya verileri de otomatik olarak silinecektir. Daha önce yapılan Whatsapp yedeklemelerinin hepsi kalıcı olarak silinecektir. Kayıtlı olan telefon numarası silme işlemi ile birlikte artık Whatsapp datasından tamamen silinecektir. Son olarak Whatsapp ödeme bilgileri sunuculardan tamamen kalkacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Whatsapp Hesap Silme Nasıl Yapılır?" bu yazı 2 Ekim 2016 tarihinde saat 01:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 74 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)