WhatsApp Grupları İçin Bir Yeni Özellik Daha Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 21 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’ın görüntülü konuşma özelliği yenileniyor. Artık görüntülü konuşma birden fazla kişi ile aynı anda yapılabilecek.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz Şubat ayında geliştirmekte olduğu grup görüntülü sohbet özelliği sonunda geldi.

Güncelleme yayınlayan şirket, hem Android hem de iOS kullanıcıları için grup görüntülü görüşme özelliğini kullanıma sundu. Özelliği test edebilmeniz için beta kaydınızın bulunması gerektiğini özellikle belirtmek isteriz.

Peki beta sürecine dahil olan kullanıcılar bu özelliği nasıl kullanabilirler? WhatsApp’ı açtığınızda grup görüntülü görüşme yapmak istediğiniz kişilerden biri ile bir görüntülü görüşme başlatın. Sağ üstte bir kişi ekleme simgesi göreceksiniz. Bu simgeye dokunduktan sonra açılan listeden 2 kişiyi daha görüşmeye ekleyebilirsiniz.

WhatsApp toplam dört kişiyi görüntülü grup sohbeti için destekleyecek. Daha fazlası şu an için mümkün değil.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp Grupları İçin Bir Yeni Özellik Daha Geliyor" bu yazı 21 Mayıs 2018 tarihinde saat 15:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)