WhatsApp Gruplara Yönelik Yeni Düzenleme Yapıyor

Blogolik Yazar tarafından 22 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

En fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, grup sohbetleri ile ilgili olarak yeni düzenlemeler getiriyor.

Facebook‘un bünyesinde yer alan popüler mesajlaşma ve görüşme uygulaması WhatsApp, koronavirüs yüzünden evlere kapanan insanlar için yeni özelliğini duyurdu. Şimdilik Android ve iOS platformlarında beta aşamasında olan yeni WhatsApp grup sohbetleri 8 kişiye kadar destek verecek.Bildiğiniz gibi şu an WhatsApp üzerinden görüntülü ve sesli olarak maksimumda 4 kişiye kadar sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyorsunuz. Beta sürümünde test edilen yeni özellik ile bu 8 kişiye kadar çıkabilecek. Nisan ayının sonuna doğru Play Store ve App Store‘da yayınlanacak güncelleme ile bu özelliğin herkese sunulmasını bekliyoruz.Koronavirüs yüzünden insanlar eşinden, dostlarından ve ailesinden uzak kaldı. Bu uzaklığı yakın eden görüntülü görüşme uygulamaları şu sıralar sıkça kullanılıyor. WhatsApp’ın bu süreçte biraz geç kaldığı aşikar.

Rakipleri anında çoklu görüşmeler için çözümler üretirken, WhatsApp karanlık tema üzerine yoğunlaşmıştı. Genel olarak baktığımızda sunduğu özellikler ile rakiplerinin gerisinde kalan WhatsApp, popülaritesi sayesinde adından söz ettiriyor.WhatsApp grup sohbetleriGörüntü ve ses kalitesi açısından Apple FaceTime ve Google Duo‘nun gerisinde kalan WhatsApp’ın en kısa sürede kaliteyi iyileştirmek için yeni çözümler üretmesi gerekiyor. En düşük bağlantı için optimize edilen uygulamanın, yüksek hızlı internet sahiplerine daha iyi kalite sunmasını bekliyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte bu doğrultuda ne gibi gelişmeler yaşanacak?

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp Gruplara Yönelik Yeni Düzenleme Yapıyor" bu yazı 22 Nisan 2020 tarihinde saat 15:32 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)