WhatsApp Business Artık Windows Phone’da Aktif Oluyor

Blogolik Yazar tarafından 9 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Windows Phone işletim sistemi bulunan cihazların sayısı her ne kadar az olsada bazı uygulamalar Windows Phone için destek sunmaya devam ediyor. WhatsApp Business uygulaması da bunlara yeni bir örnek oldu.

Şirketler ve çalışanların müşteriler ile iletişim ağını artırmak için WhatsApp tarafından geliştirilen WhatsApp Business uygulamasında güncellemeye gidildiği iddia edildi.

Sadece Android sistemde çalışan Business artık Windows yazılımlarda da olacak. WhatsApp’ın bu uygulamasındaki hesaplarda bir rozet bulunuyor. Bu rozet sayesinde Business hesapları diğer hesaplardan ayrılıyor.

Ayrıca bu hesaplarda, e-posta, internet sitesi, konum, iş kategorisi gibi bilgileri de profilinize ekleyebiliyorsunuz. Artık bu özellikleri Windows Phone işletim sistemli kullanıcılar da kullanabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"WhatsApp Business Artık Windows Phone’da Aktif Oluyor" bu yazı 9 Nisan 2018 tarihinde saat 15:51 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)