Watch Dogs Legion Ertelenme Tarihine Dair Geliştiriciden Açıklama Geldi

Blogolik Yazar tarafından 27 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Watch Dogs Legion resmi Twitter sayfası üzerinde yapılan bir paylaşımda oyunun ertelenme nedenine değinildi. İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere Ubisoft’un önümüzdeki yıl çıkacak olan serinin üçüncü oyunu Watch Dogs Legion, bir sonraki mali yıla ertelendi. Watch Dogs ile birlikte 2 adet oyun daha ertelenmişti ayrıca.

Watch Dogs: Legion’ın resmi Twitter hesabı durumu açıklamak için bir tweet paylaştı. Açıklama ise özet olarak, “Gelecekte geçen Londra’yı ve oyunumuzu sizlere mümkün olan en üst seviyede sunabilmek için fazladan bir süreye ihtiyacımız var. Yakında sizlere daha fazla detay vermek için sabırsızlanıyoruz.” yazıyor.

Normalde 6 Mart 2020’de çıkması planlanan oyun erteleme ile birlikte artık 1 Nisan 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında çıkacak. Yani oyuncuların uzun bir süre daha beklemelerinin gerektiğini söyleyebiliriz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Watch Dogs Legion Ertelenme Tarihine Dair Geliştiriciden Açıklama Geldi" bu yazı 27 Ekim 2019 tarihinde saat 13:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)