Vodafone Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

Blogolik Yazar tarafından 18 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Vodafone Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası

İngiliz cep telefonu şirketi olan Vodafone 1984 yılında kurulmuş ve günümüz itibariyle dünyanın yaklaşık olarak 41 ülkesine GSM operatörlüğü hizmeti vermekte olan bir cep telefonu şirketidir. 1991 yılında ise bağımsız bir şirkete dönüşerek sektörde hızla büyümeye ve yükselmeye başlamıştır.

Şirketin ambleminin anlamı ise konuşmaları başlatmak anlamına gelen tırnak işaretinden esinlenerek yapılmıştır. Türkiye’nin şu anda ikinci büyük GSM şirketi ve mobil operatörü olan Vodafone’nun 21 milyonun üzerinde abonesi bulunmaktadır. Vodafone’nun ve işletmecisi olduğu ağlar ile birlikte toplamda 30’dan fazla ülke üzerinde ortak ağları bulunmaktadır.

Vodafone ile sunulan tüm hizmetlerden ve değişik avantajlardan yararlanabilir, GSM operatörleriyle alakalı olan tüm arama ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetlerine Vodafone ait hatlarınızdan 542 tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Sabit hatlardan ve diğer tüm GSM operatörlerinden arayanlar ve yurt dışında yaşayan kişiler ise müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşmak için 0542 542 00 00’ı tuşlayarak kolaylıkla bağlanabilirler.

Vodafone ait faturalı ve faturasız tüm hatlardan 542’yi ve 0542 542 00 00 nolu telefonu arayanların ücretlendirmesi tarifelerinde bulunan dakikaları düşülerek gerçekleştirilir. Eğer mevcut hatlarında kullanabilecekleri dakikaları yok ise ilgili tarifelerinin yurt içi konuşma ücreti üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Sabit hatlardan ve diğer tüm GSM operatörlerinden Vodafone’a yapılan tüm çağrılar ve yapılan aramalar ise ilgili operatörün Vodafone’a doğru yapılan ücret tarifesi dikkate alınarak hesaplanmakta ve dakikaları düşmektedir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Vodafone Telefonu Kaç? Müşteri Hizmetleri Numarası" bu yazı 18 Nisan 2017 tarihinde saat 22:47 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 95 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)