Vivo Z6 5G Özellikleri Belirgin Hale Geldi

Blogolik Yazar tarafından 2 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Vivo markasının yeni telefonu Z6 5G’nin teknik özellikleri detaylı olarak ortaya çıktı.

Snapdragon 765G yonga seti ile beraber 6GB ve 8GB’lık RAM seçenekleri bulunan Vivo Z6 5G, 128GB dahili depolama alanı ile birlikte tanıtıldı. Arka tarafta bulunan dört kameranın kağıt üzerinde ki özelliklerine baktığımız zaman ise; 48 MP, f/1.8 ana, 8 MP, f/2.2 (Geniş açılı) ikinci, 2 MP, f/2.4, (makro mod) üçüncü ve 2 MP, f/2.4, (derinlik algılı) dördüncü kamera bizleri karşılıyor. Ön tarafta ise f/2.5 diyafram değerine sahip 16 MP çözünürlükte bir kamera bulunuyor.

5000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan Vivo Z6 5G, 44W hızlı şarj desteği ile birlikte 35 dakikada %70‘lik bir pil dolumu yapabiliyor. Ancak bu özellikler, gerek farklı markalarda gerekse Vivo tarafında alışık olduğumuz özellikler diyebiliriz.

Bu cihaz, kullanıcılarının performans ve zevk kayıplarından uzak bir deneyimi tadabilmesi için olacak ki harika bir soğutma sistemine sahip. İçinde 85mm’lik ısı dağıtma boruları bulunan cihaz, daha öncesinde oyuncu telefonlarında da görmüş olduğumuz “Sıvı soğutma sistemine” sahip. Sıvı soğutma sistemine ek olarak çok katmanlı grafit bir ısı emicininde yer aldığı cihaz, 3 farklı renk seçeneği ile de her zevke hitap edebiliyor (Buz Devri, Yıldızlararası Gümüş ve Aurora Black). Ürünün fiyatının ise 330 Dolar olduğu bilgisine ulaşıldı.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Vivo Z6 5G Özellikleri Belirgin Hale Geldi" bu yazı 2 Mart 2020 tarihinde saat 23:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)