Vivo Z5’e İlişkin Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 17 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ülkemizde de piyasaya sürülecek olan Vivo Z5’e dair yeni gelişmeler var. İşte ayrıntılar…

Vivo Türkiye pazarına oldukça hızlı bir giriş yapmak istiyor. Oppo‘nun Türkiye pazarında bu kadar başarılı olması BBK Holding Yönetim Kurulunun Türkiye‘ye bakışını da değiştirmiş görünüyor. Bundan dolayı da kısa süre içinde Vivo ve Realme markalarını ülkemizde resmi olarak göreceğiz. Vivo‘nun geçtiğimiz Mayıs ayında tanıttığı Infinty-O ekranlı Vivo Z5x serisinden sonra bir süredir haberlerini yaptığımız Vivo Z5 tanıtımın tarihi de bugün belli oldu. Vivo 31 Temmuz tarihinde yeni nesil telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Peki yeni telefon bize ne sunacak?

Öncelikle ön kamera tasarımı tarafında tam bir bilgiye ulaşamadık. Bazı Çinli kaynaklar damla çentik derken, bazı kaynaklar da pop-up açılır bir kameradan bahsediyorlar ama biz telefonun damla çentik ile geleceğini düşünüyoruz. Ekrana gömülü parmak izi ve AMOLED ekran ise TENNA tarafından doğrulanan bilgiler arasında. Ön kamera 32 megapiksel değerinde, arkada ise 48 megapiksel ana, 8 megapiksel geniş açı, 2 megapiksel bokeh kamerası yer alacak. 256GB Hafıza 8GB RAM seçeneği bulunacak telefonun boyutları da belli oldu. 159.53 x 75.23 x 8.13 boyutlarında olacak telefonun 4.500 mAh pil gücüne sahip olacağını duyuralım. Ürün uygun fiyattan satıldığı taktirde epey taliplisi olacaktır.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Vivo Z5’e İlişkin Son Gelişmeler" bu yazı 17 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)