Vivo Nex 2 İddialı Kamerasıyla Tozu Dumana Katacak

Blogolik Yazar tarafından 29 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Vivo, yeni Nex 2 akıllı telefonuyla bir hayli iddialı geliyor. Ürün özellikle kamera yetenekleriyle dikkat çekecek.

Çinli kaynakların yayınladığı görüntüler Nex 2’nin ayrılabilir kamera modülüne sahip olduğunu gösteriyor. Mate 20 serisinde kullanılan kamera modülü istenildiği takdirde arka taraftan çıkarılıp telefondaki herhangi bir yer yerleştirilebilecek.

Dahili bir pile sahip olacak bu kamera modülünün ön tarafa yerleştirilmesini sağlayan mıknatıslar olacak. Telefonda kamera modülünü çıkarıp telefonda istediğimiz yere takmak. Yayınlanan görseller ve üzerinde çalışılan çözüm eminiz ki birçoğunuza çılgınca geliyor.

Bu gelişme ön kamerayı ve kamera için geliştirilen delik, çıkarılabilir ve kayar mekanizma gibi teknikleri ortadan kaldırıyor. Vivo’nun heyecan yaratan Nex 2’yi ne zaman duyuracağını bilmiyoruz, ancak Vivo kutu içeriğine kaybolmaya karşı yedek bir kamera modülü koyarsa hiç de fena olmaz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Vivo Nex 2 İddialı Kamerasıyla Tozu Dumana Katacak" bu yazı 29 Mayıs 2019 tarihinde saat 21:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)