Vivo da Alt Markasını Oluşturdu Fakat Bir Farkla!

Blogolik Yazar tarafından 14 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Vivo, IQOO markası ile anlaştı ve artık IQOO, Vivo bünyesinde çalışma sergileyecek.

Oppo – Realme, Xiaomi – BlackShark – Redmi ve Pocophone, ZTE – Nubia, Meizu – Charm Blue markaları ile kendi alt markalarını oluştururken baktığınızda bu alt markaların hepsinin daha ucuz ürünlerden oluştuğunu görebilirsiniz. Vivo IQOO markası ile bunu terse çevirerek daha pahalı telefonlarını bu marka ile satışa çıkararak farklılık yapacak.

Vivo IQOO markası ile “Hello” dedi!
IQOO resmi Weibo sayfası tarafından yapılan “Hello, this is IQQ” duyurusu ile yapılan bu tanıtımdan sonra ortaya çıkan bilgilere göre Vivo 1,000 Yuan (147 dolar) ile 4,000 Yuan (590 dolar) arasındaki telefonları satacak. IQOO markası ise 5000 Yuan (738 dolar) ve üzeri telefonların satışını gerçekleştirecek. Böylece ilk defa alt bir markanın ana markadan daha pahalı telefon sattığına da şahit olacağız.

Vivo’nun bu yeni stratejisinin doğru bir tercih olup olmadığını ise zaman gösterecek.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Vivo da Alt Markasını Oluşturdu Fakat Bir Farkla!" bu yazı 14 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)