Vivo Apex 2020 Hakkında Önemli Gelişme !

Blogolik Yazar tarafından 15 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Vivo Apex 2020 modeli görünüşe göre epey iddialı geliyor. Şirket 6 kamera teknolojisiyle farkını göstermek istiyor.

Vivo, akıllı telefon pazarını ciddi anlamda yönlendiren üreticilerin başında gelmektedir. Hatırlarsanız ilk pop-up kameralı telefonu, ilk ekran altından parmak izi okuma sensörü olan telefonu (ilk nesil Vivo APEX), ilk şelale ekran tasarımını Vivo hayatımıza soktu. Vivo önümüzdeki aylarda Türkiye pazarına girmeyi hedefliyor ve biz de kardeş sitemiz vivoburada.net ile Vivo severlerin en güncel haberleri almasını sağlıyoruz. Vivo ilk nesil APEX serisini Vivo NEX olarak hayatımıza soktu ve bugün de serinin üçüncü telefonu Vivo APEX 2020 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Vivo bu yıl yapılacak Mobil Dünya Kongresi etkinliği kapsamında yeni nesil APEX serisini gözler önüne serecek. Bu telefonlar bildiğiniz üzere Vivo‘nun biraz gövde gösterisi yaptığı ürünler oluyor. Vivo ve OPPO bir noktada Ar-Ge gelişimini birlikte yürütüyor ve bundan dolayı da yeni nesil APEX serisinde ekran altı kamera teknolojisinin kullanılması oldukça muhtemel görünüyor. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise zaman gösterecek.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Vivo Apex 2020 Hakkında Önemli Gelişme !" bu yazı 15 Ocak 2020 tarihinde saat 10:31 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)