Viessmann Servis İzmir

denizli tarafından 2 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

Farkı kullanım alanlarında tercih edebileceğiniz ve özellikle çok katlı apartmanlar için ürün sunan Wiessman, kalitesi ve kampanyaları ile ülkemizde de çok fazla kullanıcıya ulaşmayı kısa sürede başarmış bir markadır. Bu kaliteye yüksek rakamlar ödeyerek değil uygun fiyatlar ile sahip olabiliyorsunuz. Yıllardır marka incelemelerini günü gününe yapıyoruz ve tercihimizi tek bir markadan yana kullandık ve bu markadan firma olarak çok memnunuz. İnsanların şikayetleri elbet oluyor ve bizler bu şikayetler için varız… Viessmann Servis İzmir firması ekibi olarak en iyi şekilde karşınıza çıkmaya çalışıyoruz ve bunu yaparken de hizmet kalitesini sizlere sunuyoruz. Isıtma sektöründe büyük işler başaran ve kaliteli işlerin altında da imzası bulunan Viessmann için özel servis hizmeti sunarken aldığımız sorumluluğun bilincinde hareket ediyoruz ve bu bilinç ile siz değerli İstanbul halkına servis hizmetleri veriyoruz.

Doğaya olan sayıgısı da bilinen bu marka bizleri her anlamda gururlandırıyor çünkü servis için gittiğimiz evlerde ürünlerden ne kadar memnun olduğunu belirten müşterilerimiz ile karşılaşıyoruz fakat teknolojik ürünlerin hepsinde olduğu gibi zaman zaman sorun çıkarmaları da normal bir durumdur. Her türlü ürün sıkıntısı ve sorunu için yapmanız gereken çağrı merkezi numaralarımızı aramak ve ekiplerimize isteğinizi belirtmektir. Servis Viessmann firması ile çalışanlar servis hizmetlerimizden memnun, buna bağlı olarak bizler de kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Eğer sizlerde bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız ve online servis talebinde bulunmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Viessmann Servis İzmir" bu yazı 2 Ağustos 2013 tarihinde saat 11:27 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 592 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Hakan dedi ki:

   Viessmann kombi çalıştığı zaman basınç göstergesi yükseliyor çalışmadığında düşüyor. Sebebi ne olabilir. Masrafı ne kadar çıkar yardımcı olabilirsiniz.

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)