Victor Frankenstein Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 6 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Victor Frankenstein Film Fragmanı izle
Türkiye’de 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Victor Frankenstein filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Daniel Radcliffe , James McAvoy , Jessica Brown-Findlay , Andrew Scott , Bronson Webb paylaştığı ve yönetmenliğini Paul McGuigan yaptığı Victor Frankenstein adlı filmde sıra dışı fikirlere sahip olan bilim adamının Victor Frankenstein (James McAvoy)ölümsüzlük peşindeki maceraları anlatılıyor.

Victor Frankenstein Konusu
Sıradışı fikirleri olan bilim insanı Victor Frankenstein (James McAvoy) ve oldukça zeki yardımcısı Igor Strausman (Daniel Radcliffe)birlikte insanlık adına çok büyük bir adım atmak için işe koyulurlar. Ve yarattıkları olağan üstü yaratık istedikleri gibi hareket etmemektedir. Victor’un takıntıya dönüşen ısrarı başta kendisi olmak üzere herkes için tehlikeli sonuçlar doğuracaktır. Yalnızca Igor, Victor’u aklını kaybetmekten ve yarattığı canavardan kurtarabilme gücüne sahiptir.Heyecan ve merak dolu bu filmi merakla bekliyorum bende ilk çıktığında izleyip sizlere film hakkında ki düşüncelerimi ileteceğim.
Victor Frankenstein Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Victor Frankenstein Film Fragmanı izle" bu yazı 6 Aralık 2015 tarihinde saat 04:15 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)