Vergi Yapılandırmasında Son Gün Ne Zaman?

Blogolik Yazar tarafından 28 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Vergi Yapılandırmasında Son Gün Ne Zaman? Belirli zaman aralıklarında yapılan ve vergi borçları olan kişiler için büyük kolaylık sağlayan vergi yapılandırması sayesinde borçların faizleri silinerek ana paraya çok az bir faiz miktarı ile ödeme yapabilmek mümkün. Bunun için üstelik vergi dairesine gitmenize bile gerek yok. İnternet üzerinden de başvuru alan Vergi Daireleri borçlar konusunda taksitli imkanları da sağlıyor. 2 ayda bir ödeme 18 ay toplamda 36 aya kadar uzatabilmeniz mümkün.

Bunun için http://www.gib.gov.tr sitesine giriş yapın ve ana sayfada yer alan borçların yapılanmasına yönelik sekmeyi kullanabilirsiniz. Bu alanda sizlerden bir kaç doğrulama bilgisi istenecek ve işlemleriniz kolaylıkla yapılacaktır. Veri yapılandırmasında son gün 30.06.2016 !

3 sene önce yazılmıştır.
"Vergi Yapılandırmasında Son Gün Ne Zaman?" bu yazı 28 Haziran 2017 tarihinde saat 22:16 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)