Ve Windows 7 Desteği Resmen Sonlandırıldı

Blogolik Yazar tarafından 17 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Windows işletim sistemiyle alakalı önemli bir gelişme daha meydana geldi. Windows 7 için sunulan Microsoft desteği resmen kesildi.

Hepimizin bildiği üzere Windows 7 çoğu kullanıcılar için vazgeçilmez bir sistem. Gerek kullanımı olsun, gerek sadeliği olsun gerek stabilitesi olsun hepimizin vazgeçilmeziydi. Ancak Microsoft geçtiğimiz yıl Windows 7 ye desteğini keseceğini ve kullanıcıların artık bilgisayarlarını en son sistemi olan Windows 10 geçirmelerini istedi. Kullanıcılar bu uyarıları hiç dikkate almadılar. Ancak Microsoft’un şakası olmadığını bugün anladık. Buna istinaden Microsoft bundan sonra Windows 7 yi kullanabileceğimizi fakat güvenlik açıklarıyla da karşı karşıya olabileceğimizi söyledi.

Şirket de biliyor ki çoğu kullanıcıları Windows 7 den vazgeçmeyecek. Ancak Microsoft şirketinin de bu konuda çok kararlı gözüktüğünü söyleyebiliriz.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Ve Windows 7 Desteği Resmen Sonlandırıldı" bu yazı 17 Ocak 2020 tarihinde saat 22:33 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)