Ve Realme Türkiye’de Resmen Aktif Oldu!

Blogolik Yazar tarafından 21 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Realme markası ülkemizde resmen aktif oldu. Realme, pek çok ürünü satışa sundu.

Realme Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı. Türkiye pazarına büyük önem veren Realme markası OPPO‘nun alt markası olarak hayatına devam ediyor. Hindistan pazarında rekorları alt üsten Realme bugün Xiaomi‘nin Redmi markasını tehdit eden tek üretici olarak görülüyor. İnanılmaz bir pazar büyümesi gerçekleştiren Realme ülkemizde şu telefonları satışa sundu.

Realme XT 2.999 TL
Realme 5 Pro 1.899 TL
Realme C2 1.399 TL


Buradaki en büyük detay ise Realme 5 Pro ile karşımıza çıkıyor. Zira telefonun fiyatı 1.899 TL‘den açıklansa da bugün itibariyle 2 günlük süre boyuca 1.699 TL‘den satışa sunuldu. Yani Realme ayak bastı parası olarak 200 TL indirim yaptı. İndirimin sadece Realme 5 Pro tarafında olduğunu da belirtelim. Bakalım bu indirim Realme 5 Pro satışlarına ne ölçüde katkı sağlayacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Ve Realme Türkiye’de Resmen Aktif Oldu!" bu yazı 21 Ocak 2020 tarihinde saat 21:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)