Ve Galaxy J7 Prime 2, Oreo Yazılımına Kavuştu!

Blogolik Yazar tarafından 24 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy J7 Prime telefonları için Oreo serüvenini başlattı. Galaxy J7 Prime 2 telefonu Android Oreo yazılımına yükseltildi.

Ülkemizde G611FDDU1BRI5 yapı numarasına sahip olan güncellemeyi hemen Ayarlar menüsünden kontrol edip indirmeye başlayabilirsiniz.

Ekim ayı güvenlik düzeltmelerini getiren yeni güncelleme, arayüz tarafında Samsung Experience’i daha güncel bir hale getiriyor.

Android 8.0 Oreo aynı zamanda resim içinde resim modu, akıllı metin seçimi, bildirim noktaları, uygulamalarda şifreleri otomatik doldurma, otomatik bildirim erteleme gibi Oreo sürümüne has yenilikleri de içeriyor.

Öte yandan J7 Prime için de bir güncelleme geleceğini, söz konusu güncellemenin 26 Ekim’de sunulmasının beklendiğini belirtelim.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Ve Galaxy J7 Prime 2, Oreo Yazılımına Kavuştu!" bu yazı 24 Ekim 2018 tarihinde saat 21:05 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)