vBulletin 3.8.9 Final Çıktı

denizli tarafından 21 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Merhaba arkadaşlar. vBulletin kullanan arkadaşlarımza bir haberimiz var. vBulletin 3 serisinin son versiyonu olan vBulletin 3.8.9 Final yayınlanmış durumda. vBulletin admin panelinizin üst kısmından bunu rahatça görebilirsiniz. Peki Nedir Bu vBulletin? SQL tabanlı bir php forum sistemidir. Niçin vbulletin diye soracak olursanız, vbulletin’in diğer forum sistemlerinden en güzel yanı şudur; Diğer sistemlerin kullanımı daha zor lakin vBulletin’in kullanımı diğer forum sistemlerine göre çok daha kolay. Vbulletin sıradan bir forum sistemi olmadığı için daimi olarak aktüellenip yeni eklentiler yeni sürümleri vs yapılıyor. Sürekli olarak aktüel açıkları kontrol edilip hatıranda kapatılabiliniyor.

Vbulletin’in Diğer Forum sistemlerinden Farkı Nedir ??

En Ehemmiyetli Farkı Kullanımının Çok Basit Olması.

Diğer forum sistemlerine göre daha güvenlikli olması.

* Her Sürümü İçin TR Dil Dosyasının BulunaBilir Olması.
* Diğer Forum Sistemlerine Göre Daha Çok Güncel olması. (Sürekli Yenilenmesi.)
* Seo Tags vs Eklentiler Sayesinde Google de Aranan Siteler Arasında Alexa Dünya Sıralamasında da En Çok Ziyaret Edilen Sitelerden Biri de Sizin vBulletin Sistemli İnternet siteniz Olabilir.
* Her Forum Muhtevanına Göre Tema Yapılabilinmesi veya Bulunabilir Olması.
* Rastgele Bir Mesele Sırasında Çok Kolay Bir Şekilde Yardım Alabilme Olanağı Olması.

vBullettin 3.8.9 Final İndir

5 sene önce yazılmıştır.
"vBulletin 3.8.9 Final Çıktı" bu yazı 21 Haziran 2015 tarihinde saat 11:18 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 447 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)